7 způsobů, jak projít dopingovou kontrolou

Víte, proč se na Olympiádě dělají dopingové testy? Aby masy hloupých lidí věřily, že je soutěž čistá. Doopravdy nikdo nechce uživatele drog chytat. Museli by totiž z Olympiády vyhodit úplně všechny. A kdyby se vymýcení dopingu opravdu povedlo, jen by to zneatraktivnilo sport. Dívali bychom se na pomalé běžce, slabé vzpěrače, malé tlusté kulturisty, nepřesné střelce… Nikdo by tuhle nudu neplatil jen z jakýchsi morálních důvodů.

Proto vznikl systém fiktivních antidopingových kontrol. Překonají je i kuřata, která jíte. Ale „něco“ se kontroluje, takže neinformovaná veřejnost zůstává v klidu.

„Sype Jágr?“
„Ne kámo, hokejisté procházejí testy už od dorostenců… Ten to má vydřené.“

Samozřejmě, že Jágr dopuje stejně jako Sáblíková, Šebrle, Ronnie Coleman, Arnold Schwarzenegger, Usain Bolt, Royce Gracie, Lance Armstrong… Pokud máte nějakého sportovce rádi, zřejmě dopuje, jinak by sportoval někde za barákem a vůbec vás nezajímal. Sype se ve vytrvalostních sportech, stejně jako v silových, dopuje se dokonce i ve střelbě nebo golfu (látky na uklidnění, lepší soustředění…).

Pokud někoho vyhmátnou, obvykle z politických důvodů – postavil se nesprávným lidem. Určité množství sportovců musí jít, aby se zdálo, že kontroly fungují. Jindy za nezvládnutým antidopingovým testem stojí nepozornost – atlet ví, jak jsou hloupé, ztratí respekt a něco přehlédne. Také mohou komisaři překontrolovat 10 let starý vzorek a najít látku, na kterou tenkrát ještě neexistoval test… Ale znova, k tomu je třeba důvod.

Pokud tedy potkáte někoho, kdo věří v čistý sport, jde o bezbřehého naivu. Řekněte mu, že si pro něj brzy přilétnou vesmírné koráby… A on vám to uvěří taky.

Jak přesně tedy sportovci procházejí dopingovou kontrolou?

1) Berte látky, na které neexistuje test

Doping je vždy o krok před antidopingem (tak jako neuděláte vakcínu na vir, který ještě neexistuje). Win-win, protože jedni nechtějí být chyceni, druzí nechtějí chytat.

Nepotřebujete ani nic tak revolučního – růstový hormon je doteď z obliga, stejně tak různé peptidy. Jágr by se zpronevěřil všem hokejovým fanouškům, kdyby si neprotáhl kariéru pár jednotkami HGH denně…

2) Dopujte mimo sezónu

Například pro sprintery je typické užívat steroidy, zesílit a nabrat přebytečnou váhu, takže se jejich čas vlastně zpomalí. Jakmile ale vysadí a hmotu ztratí, část síly jim zůstane a jejich časy jsou kratší, než kdy předtím.

Podobně většina sportovců buduje svaly a sílu mimo sezónu, tvrdě nasypaná, aby ke konci vysadila a už jen procvičovala svůj specifický sport (techniku). Závodí čistí, a že dopovali celou zimu, to už jim nikdo nedokáže.

Navíc lidé i z krátkého steroidového užívání mohou benefitovat po celý zbytek života. Kdo jednou dopoval, po roce je pro každý test za naturála, i když doopravdy má dlouhodobou výhodu.

3) Seminář v Africe

Někteří sportovci jsou permanentně sbalení. Jakmile se blíží dopingovka, odjedou na „seminář“ někam do Egyptu, Thajska nebo jinde, hlavně daleko… Pokud se věnujete horolezectví, můžete klidně zmizet někde v lesích.

Často to chce 10-15 dní, než se vaše tělo zbaví všech stop po zakázaných látkách.

Někdy ale stačí, aby vám někdo ukradl občanku. Nemůžete se identifikovat a tak ani podstoupit zkoušku, než vám vydají novou. (Pokud by vás chtěli testovat bez průkazu, to už tam za sebe můžete poslat i dědu…)

4) Koupená moč

Dnes na internetu koupíte cokoli… Dokonce i chcánky. Do penisu vložíte trubičku a naplníte svůj močový měchýř cizí sterilizovanou močí. Tam počká až do kontroly. A vy jen doufáte, že chlápek, od kterého jste to kupovali, taky něco nesypal… Samozřejmě vtipkuju – použijte vlastní moč z doby, kdy jste byli čistí (pokud takové časy ještě pamatujete).

Méně drastickou možností je připnout vak s močí k tělu, kde se ohřeje na správnou teplotu. Z něj pak povedete moč trubičkou až do kelímku komisaře.

Co byste raději? Aby vaše přítelkyně našla jehly, nebo aby u vás našla 5 litrů moči? Napište do komentářů!

5) Zapírejte

Tvrďte, že jde o chybu a požadujete nový test. Vzorky byly zaměněny! 100x větší hladinu testosteronu než ostatní máte přirozeně! Odchylku způsobily prášky, které máte na předpis od doktora! Řekněte, že vám dal něco, o čem jste nevěděli, a vyhoďte ho…

6) Ohlaste důchod

Po soutěži ukončete kariéru. Teprve těsně před dalším kláním ohlaste, že se vracíte. Právě jste získali několik klidných měsíců bez kontrol. Žádné útěky do lesů, pumpování moči zpátky do měchýře ani soudy s vaší paní doktorkou…

7) Čistící koktejly

Existují látky, které dokáží užívání dopingu zamaskovat. Prostě to tam pošlete a oni nezjistí pomalu ani vaši krevní skupinu.

Samozřejmě nikdy nepodstupujte test, pokud víte, že jím neprojdete. Vždy se můžete předem pro jistotu otestovat sami. Výhodou je, že vy víte, co berete. Vaší laboratoři tedy stačí testovat na látky, které užíváte. Oproti tomu antidopingový komisaři vás budou testovat na všechno od žraločího testosteronu po kokain, což je mnohem nákladnější.

 

Žijeme v době, kdy aby vytvořily skvělé sportovce, manipulují vlády s DNA nenarozených dětí. V době, kdy v ženských kategoriích závodí DOSLOVNÍ hermafrodité. Že někdo prošel testem nic neznamená. Vzpomeňte, kolikrát je oblafl Armstrong, nejtestovanější chlapík vůbec.

Teď víte, že sportovci dopují, a dokonce znáte pár jejich triků. Když tedy někoho chytnou, nedívejte se na něj skrz prsty. Sypal i pro vás.

Ps. Chcete-li zakoupit mou moč, kontaktujte admin@potrebabytmutant.cz

Zaujal vás článek?

Přihlaste se k odběru MUTANTSKÉHO NEWSLETTERU. Jednou za čas vám na mail přijdou novinky. K tomu okamžitě dostanete dárek.

6 komentářů

 • medvidekmiša

  ahoj,

  chybí ti tam velký bod č. 8 a to je korupce a unik informaci 🙂 , vi se kdo bude testovany, ten třeba sezonu nesype, zbyte teamu sypou jak čerti, korupce, – prostě nechaji lidi projit ikdyž jsou nasypani. ano i to existuje, nevim asi je to ruzny na statni/světove/olympijske urovni, ale je to tak…

  viz politika – nedavno celou ruskou repre zařizly na peptidu ipamorelin, evidentni politika, znicili 264 WR nadhoz lovcheva…
  to same tedka testovali myslim Ilyna zpětně najednou a že mu seberou zlatou medaili 🙂 asi někomu šlapl na kuři oko…

 • Klaus

  Hi. Je známo, že s tím toxem začaly rusové již v 60-tých letech. Jen antidopingový výbor kažý rok zakáže účast stovkám dopingovým hříšníků účast ve sportu. Mezi tzv. kulturisty je více jak 99 % uživatelů AAS a PRH. Kulturistika a jí podobné rádoby aktivity již dávno nepatří do sportovní sféry. IFBB si z toho udělala steroidový business. Androgenní anabolika každý rok usmrtí mnoho sypačů. Jsou to v podstatě mršiny a opuchliny, co si nic jiného nezaslouží. I pro tuto spodinu platí pravidlo – MEMENTO MORI.

 • Muty

  Steroidy bral už Hitler. Dnes je berou sprinteři, zápasníci, koulaři… Se spodinou děláš předčasné soudy, hodně normálních spořádaných chlapů tam občas něco pošle bez větších následků. Chce to jen postupovat inteligentně.

 • IGI

  Chcem byt mutant.Zaujimam sa o genovy doping.Informacii je velmi malo,doveryhodny vyrobcovia takmer,asi ziadni.Poradite info?

 • Gabriela Soukalová

  Lanká byl chycen na testování… Negativně – aspoň dle jeho pochybneho screenu z videa. A pak na to oznámil konec se soutěžením nebo možnou delší pauzou…
  Po přečtení článku…. Nebude podezřelé toto…?
  Co si o tom myslíš? Případně když víš o Jágrovi, tak Lamka? 😀

 • Muty

  Závodní kulturistika se bez steroidů nedělá. Testování tam nepatří, neprošel by doopravdy nikdo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *