MANIFEST MUTANTA

„Já cvičím kvůli sobě“
„Jak jako kvůli sobě?“
„No že cvičím jen tak pro sebe…“

Vůbec jsem toho buzíka nechápal. Vždycky jsem trénoval, abych se líbil holkám, a děsil jiné chlapy. Abych jim mohl utrhnout hlavu, kdyby náhodou bylo třeba. Počítá se to taky do kategorie „kvůli sobě“?

Konec homo sapiens

Lidské plemeno se ukázalo jako slabé a bojově nevyhovující. Čím dál více z nás se proto rozhoduje lidství úplně opustit, transformovat se v monstrum.

Začne to voláním. Jako vlk vyje na měsíc, ucítíte primitivní, nenasytné volání po tom být větší, silnější, zkrátka lepší. To je POTŘEBA BÝT MUTANT.

Inteligentní přístup k věci

Hulk nezmutoval jen tak. Každá podobná přeměna vyžaduje pečlivý vědecký přístup. Piplání ve vaší železné laboratoři.

Lidi ví, kdo je Lazar Angelov, ale už ne, kdo byl Yuri Verkhoshansky. Sebejistě radí ostatním, přitom nebyli schopni přečíst deset knížek.

Ne že by z vás deset knížek o tréningu udělalo nějaké vědátora, ale dá vám to aspoň nejmenší základ nešířit naprosté nesmysly.

Jak poznat, že se člověk vyhýbal knihám

1. Necvičí nohy

2. Za nejlepší způsob, jak zhubnout, považuje kardio

3. Chodí od stroje ke stroji, půl tréningu dokáže zázračně odcvičit v sedě

4. Pokaždé cvičí prsa a biceps (pokud je to žena, stroj na roznožování)

5. Své konání dokresluje přihlouplým výrazem

Náhodný tréning = náhodné výsledky. A ne, cvičit nějaký svůj vlastní výtvor často NENÍ lepší než nic. Pro svalnaté brnění, které vás ochrání před zlými věcmi, potřebujete ze všeho nejvíce promyšlený, inteligentní přístup.

Nejprve vědět, co přesně budete dělat a proč. Pak pevně chytnou činku a s chirurgickou přesností provést svůj lift.

Netvoříme obsah pro ženy po čtyřicítce, vegetariány, studenty feminismu, lidi co vyhazují vaječné žloutky do koše a myslí si, že jim hluboké dřepy zničí kolena. Ze všech vyjmenovaných, ženy po čtyřicítce mají zřejmě nejvíce testosteronu. Ostatní zabijeme a znásilníme jejich koně.

Dobře, to trochu přeháním, ale jakmile jste velcí a silní… jeden občas má chuť vyvolávat spory.

Démoni se bojí železa

POTŘEBA BÝT MUTANT vám pomůže na cestě pryč od průměrných lidí, kteří se po tmě u televize ládují sladkostmi. Bude stát vedle vás, zatímco porostete větší, silnější, zdravější a použitelnější pro život obecně. Inspirovat k dělání těch správných věcí.

POTŘEBA BÝT MUTANT je pro kluky, kteří cvičí. Pro kulturisty, powerliftery, gymnasty, vzpěrače, strongmany, pro všechny kdo stojí hrdě s velkou činkou nad hlavou. Také vítá všechny zápasníky, hokejisty, americké fotbalisty a jiné atlety, kteří se rozhodli zapojit silově-objemové postupy do své sportovní přípravy.

Silný je šťastný. Démoni se bojí železa. Bojí se těžkých dřepů až na paty, vítězoslavných tlaků nad hlavu a shybů, které připomínají naši opičí primitivnost. Bojí se slunce, prsou a krvavého steaku se zeleninou.

Zamávejte posledním zbytkům své lidskosti. Ne, zavrčte na něj a zubama utrhněte další kus červeného masa. Vezměte na jedno rameno holku, na druhé kyj, nasajte čerstvý vzduch a jděte udělat, co je potřeba. Je POTŘEBA BÝT MUTANT.

3 komentářů

 • Kamila

  Zdravím, bych chtěla poprosit o zasílání ňůsletrů, díky, kk

 • Muty

  Ahoj Kamilo, stačí se vyplnit do formuláře, který je pod každým článkem

 • peter

  Pekny motivacni clanek
  zkousel jsem vyplnit formular na ebook, ale je to nejake zaklete 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *