SYSTEMIC TENSION MUSCLE BUILDING (ebook)

Revoluční, neznámé postupy v oblasti svalového růstu

 

V posledních letech čtu přibližně 1 knihu o tréningu za 2 dny. Neznám nic horšího, než další dlouhou publikaci bez jakékoli nové myšlenky. Jakože: proč jste ji vůbec psali?

Vždy zaručená zábava: sežeňte si aspoň padesát let starou knížku o posilování a podivujte se, co všechno už v té době znali.

Po světě vychází spousta úžasných děl o silové přípravě, plyometrii, rehabilitaci… Zfleku bych vám jich doporučil dvacet. Za to co se týče objemového tréningu, seriózní zdroj informací aby člověk pohledal. Některé magazíny už třicet let píší o 3×10. Nemůžu už ani vidět další článek na téma „7 typických chyb při předkopávání“.

Většina knih o objemovém tréningu je čistý podvod. Reklama říkala: „Pravda o kulturistice: tajemství, které nechtějí, abyste věděli!“. Anebo: „Vyrýsovaný six pack za čtyři týdny“. Uvnitř jsem pak zklamaně našel úplně stejné doporučení, jaké slyšíte všude kolem:

Od komplexních cviků se propracujte k izolovaným… Dřepy jsou výborným cvikem na nohy… Používejte správnou techniku cvičení… Prociťte sval… Jezte maso… Vážně? To jsou mi novinky!

Systemic Tension Muscle Bulding rozvíjí pokrokové myšlenky těch nejzajímavějších světových trenérů. Obsahuje tak některé z nejúčinnějších a zároveň naprosto neznámých postupů v silově-objemovém tréningu. Má asi padesát stránek. A je zdarma.

Přihlásit se k zaslání knihy:

Systemic Tension Muscle Building

Krátký ebook nahuštěný metodami, ke kterým se běžný smrtelník nemá šanci dostat. Už vůbec ne zdarma, rychle, ve srozumitelném jazyce a v Česku.

Související nápady z hlav zahraničních špiček spojuje do Systemic Tension Trainingu, nejaktuálnější 2015 UFO metody.

Záměrně píšu související nápady. Systemic Tension Muscle Building má jediné téma, a toho se drží.  Žádný mišmaš a „ode všeho trochu“. Sleduje, jak nabrat pořádnou kopu masa s nadlidskou silou způsobem, který jste doteď nikdy neviděli. Je směřována kulturistům mimo sezónu, strongmanům, zápasníkům, hokejistům, americkým fotbalistům… Každému, komu prospěje pár dobře fungujících kil navíc.

Obstaral jsem spousty vysvětlujících fotek, přesto se nejedná o ebook pro začátečníky. Psal jsem pro lidi, jako jsem já: takové, kteří už kde co znají a chtějí dostat opravdu nové, pokročilé tréningové techniky. Žádné „prsa, biceps“, žádné „jak se to běžně dělá“ a když říkám pokročilé techniky, nemyslím „předvyčerpání“, které znáte z časopisu. To bych vás tahal na vařenou nudli.

Místo toho nikdy neslyšené revoluční myšlenky pro nevídané výsledky, ocitované přímo z úst světových špiček na sílu, rehabilitaci a svalový růst. Nejmodernější high-tech technologie.

Ebook v češtině dojde okamžitě na e-mail každému, kdo se přihlásí k odběru newsletteru.

Přihlásit se k zaslání knihy:

2 komentářů

 • Roman Brunik

  Ahoj Muty,
  ebook už mám a velice mě zaujala. Určitě budeš znát borce s nickem Tetsuo , přijde mi, že máte dost podobný přístup k tréninku a stravě. Tetsua osobně znám, trénoval jsem s ním, tak to mám osobně:)
  Proč ale píšu. Mám kamarádku, která měří 160 cm a je z toho dost v depresi. Vím, že jsem u tebe někde četl, že jsou metody, jak pár cm získat. Asi protahování, visení na hrazdě apod. Mohl bys mi prosím pro ní dát nějaké tipy?
  Díky, Roman

 • Muty

  Delší visení, jak popisuju i v STMB, člověku pomůže chodit v jeho plné výšce. Také správné držení těla může trochu přidat. Sebejisté jedince pak lidé automaticky vnímají jako větší – při dotazování nevědomky přeceňují jejich výšku.

  Zvlášť pro ženu není malá výška žádnou tragédií, gymnasté to berou jako dar 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *