Malý princ pod velkou činkou

„Prosím pěkně … nakresli mi velkou činku…“

Poněvadž jsem nikdy nekreslil velkou činku, nakreslil jsem mu jednu z těch dvou kreseb, které jsem uměl. Obrázek Total Gymu 1000. Užasl jsem, když jsem slyšel, jak mi ten človíček odpověděl:

„Ale ne! Nechci Total Gym 1000. Na tom cvičí jen kundičky. Potřebuju velkou činku. Nakresli mi velkou činku“.

Tak jsem tedy kreslil.

Systemic Tension Muscle Building

Bez gravitace by činky lítaly vzduchem. A obývat Měsíc, vypadala by lidská těla úplně jinak.

Obrovský kámen jménem Země nás všechny táhne k sobě svou přitažlivostí. Vynakládáme úsilí držet pohromadě a hrdě stát, abychom se nerozplácli o jeho povrch.

Když jiné těžké těleso zvedneme nad hlavu, pokusí se nás kompresovat hluboko do hlíny. Staneme se nejdelším možným klínem mezi Zemí a činkou. V tu chvíli se dějí zázraky.

Být silný… to je fyzika.

Řešením života je zvedat těžké věci nad hlavu. Overhead support představuje Slunce Systemic Tension Muscle Building galaxie. Jestli tam doletíte tlakem, trhem nebo nadhozem… je už na vás.

Obálka mé knížky má hned několik hlubších poselství. Z Malého prince už vyrostl VELKÝ PRINC. Udělal to právě za pomocí tlaku nad hlavu, nejstaršího cviku vůbec. Protože je jeho planetka malá, vládne tam menší gravitace a to mu dodává super-sílu.

Není zřejmé, zda je těžší planeta, nebo činka. Možná planeta obíhá okolo činky. Princ musí stát naprosto pevně, hraje totiž roli meziplanetárního klínu.

Nerostou mu z toho jen ramena. Aby se nezlomil, potřebuje ocelové břicho. Tlačí z pevné základny zatnutých zad. Svírá zadek. A malé nožky by takovou váhu rozhodně nepodepřely. Dávno sežral beránka, kterého jsem mu nakreslil.

Také ho omezené životní podmínky nutí k určitému minimalismu. Ale jak vidíte, nekoupil si žádný podvodný total gym. Vystačí si s jednou chladnou, železnou osou.

Dost literárních a fyzikálních úvah… Hybrid silového a objemového tréningu, Systemic Tension Muscle Building, vychází 1. 4. To je ode dneška za dva dny. Přijde e-mailem všem, kteří se do té doby stihli přihlásit.

Přihlásit se k zaslání knihy:

Zaujal vás článek?

Přihlaste se k odběru MUTANTSKÉHO NEWSLETTERU. Jednou za čas vám na mail přijdou novinky. K tomu okamžitě dostanete dárek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *